Kniha návštěv

Datum 30.04.2015

Vložil Hana C.

Titulek Parkování u koupaliště v době akcí

Odpovědět

Vážení přátelé, fandím Vám ve Vaši snaze pečovat o čisté Klimkovice. V této souvislosti mne překvapilo, že jste byli spoluorganizátory akce Stavění májky a pálení čarodějnic. Akce, která byla z pohledu ekologie poměrně nedomyšlená. Problémem byl absolutní nedostatek parkovacích míst (u paneláků není dostatek parkovacích míst obecně) a některá auta byla "nucena" parkovat i na trávnících. A to si myslím, že by organizace s názvem Čisté Klimkovice neměla přehlédnout. Pokud ještě nějaká podobná akce bude, žádám Vás, abyste zvážili, zda by nebylo lépe pořádat ji tam, kde tyto problémy nebudou nebo tam, kde je jasné, že není možné dojet autem (například v parku). Pokud budou ještě některé akce plánované na letošek probíhat, zařiďte, aby k tomu již nedošlo a okolí paneláku zůstalo čisté. Zároveň je důležité, aby nebyli omezeni ti, kteří v paneláku "pouze " bydlí a potřebují se dostat z práce domů. Děkuji H.C.

Datum 29.05.2012

Vložil Petr P., Klimkovice

Titulek Socha Klausovi

Odpovědět

Dobry den, co ta skupltura u kostela ma znamenat?! To je jako za socialismu? Kult osobnosti nebo co?! Nelibi se mi to! Je to ostuda!

Datum 01.09.2012

Vložil Jakub Unucka

Titulek Re: Socha Klausovi

Odpovědět

Dobrý den, socha nemá s Klausem nic společného vyjma to, že byla instalována v době jeho návštěvy. Vznikla na řezbářském sympozium 2011 a má symbolizovat touhu člověka léta či touhu imobilních začít zase chodit. Jasné je, že umělecké dílo se nelíbí každému, od toho je umění. Nazývat to istudou je ale poněkud expresivní. Pokud chcete, můžete se zúčastnit řezbářského sympozia 2013, kde se budou zpracovávat kmeny z pokácených stromů v parku PB a socy pak budou instalovány rovněž ve městě.

Jakub Unucka